O nás

Motoristé, zvyšte pozornost!
Máte zájem o motorismus? Máte zájem o automobilové soutěže? Chcete se podílet společně i s ostatními motoristy na dalších motoristických aktivitách? Máte tady  Auto sport klub Hořovice.

Kdo jsme?
Zájmová organizace pod Autoklubem ČR a hlavní naší náplní je pořádání automobilových soutěží. Naše posádky se  zúčastňují rallye i automobilových orientačních soutěžích.

Co pořádáme?
Tradicí se stala naše jarní soutěž Rallye Hořovice o pohár města Hořovic. V letošním roce tom bude již 16.ročník.
Soutěž pořádáme v rámci ČMPR, kde je zapsáno ve startovních listinách přes 120 posádek. Za pomoci sponzorů a přispění města Hořovice  se nám daří tyto soutěže velice dobře organizovat. Velkou zásluhu na pořádání těchto soutěží mají všichni členové našeho klubu, další dobrovolní činovníci a všichni, kdo mají rádi motoristický sport. A že jich není málo. Na pořádání každé soutěže je potřeba cca 150 pořadatelů, hasiči, sanitky atd.

Co další činnost?
Pořádání rallye není jediná činnost. Dále  Pořádáme 2 rodinné soutěže s názvem„Výlet za tajným cílem“ s večerním posezením. Každý rok pořádáme také zájezd na nějaké zajímavé místo.

Chceme do své organizace další nové aktivní členy, kteří mohou využít i svých dalších koníčků. Rádi mezi sebou uvítáme fotografy, techniky, odborníky na propagaci, novináře, odborníky na internet a další!

Více se také můžete dozvědět na http://www.askhorovice.cz/

Kde se mohou přihlásit zájemci o členství?
Můžete volat 604 243 278 – Jan Vlček, předseda klubu.

*

Powered by www.totweb.cz
Powered by WordPress | Designed by: best suv | Thanks to audi suv, infiniti suv and lexus suv